Uncategorized

Laiškas jums

 

Pasiimkite iš gyvenimo tiek, kiek netingite pasiimti.

+

Galbūt tu gali būti savo antrosios pusės varomoji jėga, kuri įkvėps didiems darbams ir laimėjimams. Galbūt esi tam, kad parodytum, kas yra laimė, galbūt kas yra nusivylimas. Kad ir kiek kartų jūs klysite savo antrosios pusės atžvilgiu, nenustokite augti, tobulėti ir parodyti, kad dėl jos galite viską.

+

Jūs galite prisidėti prie kito žmogaus augimo jam patardami, suteikdami naudingos informacijos, žinių, padėdami suprasti daromas klaidas tiek asmeniniame gyvenime, tiek jūsų santykių kelyje. Galite prisidėti pozityviu, padrąsinančiu žodžiu arba tapti pačiu pozityvo šaltiniu. Taip pat galite prisidėti ir prie žmogaus kritimo, jį kritikuodami, įžeidinėdami, rodydami didelį nepasitenkinimą, abejingumą, iškeldami trūkumus ir sumenkindami kito kitokią nuomonę. Bet kuriuo atveju jūs tapsite stipresni. Pirmu atveju greičiau, antru galbūt ne šiuose santykiuose. Kad ir kiek kartų reikės kalbėtis tą patį per tą patį – kalbėkitės. Tik kalbėdamiesi jūs rasite kalbą, kuria susikalbėsite.

+

Kad ir kokiais mažais žingsneliais – svarbu į priekį.

+

Kurkite artumą vienas kitam vis iš naujo ir iš naujo, stengdamiesi tai daryti kuo dažniau, kol tai taps natūraliu įpročiu. Mes nuolat augame, keičiamės, įgauname daugiau patirties, žinių, išgyvenimų, ir iš to formuojamės vis iš naujo. Stenkitės formuotis kartu ir įgauti tokią tvirtą formą, kuri atlaikys net didžiausius gyvenimo išbandymus ir įneš į jūsų santykius tokių džiaugsmų, apie kuriuos galime tik pasvajoti vien norėdami. Noras, Ryžtas, Pastangos ir Kantrybė kartu gali nepalyginamai daugiau nei tik norėjimas.

+

Neleiskite savo fantazijai griauti tai, ką reikėtų kurti. Išsikalbėkite apie tai, kas žeidžia, skaudina, liūdina,

prie arbatos puodelio. Nediskutuokite apimti pykčio, geriau palaukite, kol nurimsite ir galėsite ramiai kalbėtis.

Pyktis nieko nepaaiškins, tik sukels stresines situacijas, kurios jus dar labiau išbalansuos.

+

Ar gali būti kaltas tik vienas dėl to, kad nesusikalba du žmonės?

+

Neleiskite gyvenimiškiems nutikimams, kurie kelią nerimą, įtampą, stresą, pyktį užteršti jūsų vidaus ir

taip trikdyti jūsų kelionę link geresnės savęs versijos ir tokio gyvenimo apie, kurį svajojate.

+

Mes nei vienas nesame amžini, nešvaistykite laiko barniams ar priekaištams. Išsišnekėkite, išsidiskutuokite, stenkitės nepertraukinėti vienas kito, įsiklausydami ir priimdami kito pojūčius ir nuomonę, pasistenkite vienas kitą suprasti.

+

Neteiskite kito žmogaus už jo kitokį mąstymą, įsitikinimus, požiūrį ar būdą.

Geriau stenkitės jį papildyti, o ne pakeisti, ir jis savaime pasikeis į gerą.

+

Ką kursite jūs?

Meilę ir pagarbą ar pyktį ir nepasitenkinimą? Pažinimą ir supratimą ar abejingumą ir tylą?

+

Jūsų antroji pusė jūsų nesupranta? Greičiausiai neradote tinkamų žodžių, kurie paaiškintų jūsų mintis, veiksmus ar emocijas, kad jus galėtų suprasti taip, kaip jūs iš tiesų norėtumėte, kad jus suprastų. Jei manote, kad reikia paaiškinti ir tai, kaip norėtumėte, kad jus suprastų, paaiškinkite, o ne apsigaubkite nepasitenkinimo ir tylos skraiste.

Jei to reikia, išnaudokite tą laiką nusiraminimui, tinkamų žodžių ir paaiškinimų paieškoms.

Būkite nuoširdūs tiek sau, tiek savo antrajai pusei.

+

Stenkitės vienas kitam padėti ir neleisti blaškytis minčių labirinte, kuriame be jūsų kelią sunkiai ras.

Taupykite savo antrosios pusės laiką, leiskite jai jus geriau suprasti ir pažinti jūsų pagalba.

Taupykite laiką, jo jums prireiks džiaugsmingam gyvenimui.

+

Galima teigti, kad logiškiausia gyvenimo paskirties vizija yra tobulėjimas. Stenkitės dėl savo paties

geriausios versijos kūrimo ir jūs būsite amžiname pasitenkinimo savimi kelyje.

+

Negraužkite savęs už tai, kad suklydote, geriau įrodykite sau, kad jūs ko nors išmokote.

+

Stenkitės užpildyti save pozityviomis mintimis apie ateitį, jei dabartis nedžiugina.

+

Sugebėkite priimti tikrovę tokią, kokia ji yra, nesislėpkite už pykčio ar liūdesio. Priėmę tai, kas neišvengiama, ir nusiraminę rasite tinkamiausius atsakymus į sau užduodamus klausimus ar iškilusias situacijas.

+

Derėtų kartais užduoti sau klausimus. Ar tai, apie ką jūs mąstote, turi kažkokią reikšmę ir apie ką jums iš ties reikėtų mąstyti? Ar tai, kaip jūs šiuo metu mąstote, išties gali būti teisinga, ar požiūris išties šlifuotas apmąstymų? Galbūt šiuo metu į jums svarbius užduodamus klausimus sau atsakymus gaunate iš emocijų, kurios gali pasireikšti pykčiu ir nusivylimu ir taip negatyviai iškreipti jūsų atsakymus ir mintis.

+

Kol nesugebėsite būti dėl ko nors ramūs dabar, tol negalėsite būti ramūs dėl to ateityje.

Spręskite, o ne kaupkite ar tiesiog graužkite save.

+

Stebėkite, kas patinka ir nepatinka jums kartu, o ne tik tau. Būkite komanda, kuri turi galimybę su kuo pasitarti, siekti bendrų tikslų ir augti kartu vienas kitą papildydami.

+

Gilios žaizdos gali gyti labai ilgai, dar jei jos nuolat draskomos prisiminimais. Stenkitės rūpintis tiek sau, tiek antrajai pusei padarytomis žaizdomis tinkamai ir tos gilios žaizdos teliks mažais randeliais, kurie simbolizuos jūsų stiprybę ir išmintį. Neverkšlenkite dėl pastabų vienas kitam, tai įrodymas, kad rūpi.

+

Viskas, ką patiriate sunkaus, visos problemos, tai nutikimai, suteikiantys jums patirtį. Kuo greičiau į visa tai pradėsite žiūrėti su išmintimi, tuo ilgiau prasmingu gyvenimu jūs pasimėgausite. Neleiskite baimės, nerimo ir nepasitenkinimo emocijoms atimti iš jūsų ryžto, drąsos, pasitikėjimo savo jėgomis. Nebijokite klysti, nedrįskite graužti savęs už tai, kad suklydote. Užpildykite save išmintimi ir toliau drąsūs ženkite ten, kur neša jūsų svajos.

Nenustokite svajoti. Svajokite apie tai, kaip įgyvendinate savo svajones. Nepamirškite siekti to, apie ką svajojate.

+

Mokinkitės vienas iš kito, patarkite vienas kitam, atsižvelkite vienas į kitą. Ieškokite būdų, kaip jūsų praleidžiamas laikas kartu jus suartintų, o ne išskirtų. Šis žaidimas – vienas iš būdų. Šaunuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *