Apmokėjimas

Banko pavedimu:

Mokėdami banko pavedimu, už savo pirkinį atsiskaitote iš anksto, tad galite ramiai laukti prekių pristatymo. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, rankiniu būdu perveskite užsakymo sumą į mūsų banko sąskaitą. Mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite savo užsakymo numerį (pvz., #00123). Jei sąskaitos neapmokėsite per 48 val., prekių rezervacija bus atšaukta, o užsakymas anuliuotas. Priklausomai nuo banko, atlikti mokėjimai mus pasiekia per 0,1 – 24 val. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Mokėjimui naudokite tokius rekvizitus:

Gavėjas: IĮ AMORAS LT

Swedbank: LT60730 0010165 837063

DĖMESIO – atlikę mokėjimą, atsiųskite bankinio pavedimo išrašą el. paštu info@amoraslt.com – Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti greičiau.

Pristatymas

Pristatymas Lietuvoje

Užsakymus pristatome visoje Lietuvos teritorijoje.

Užsakytos prekės registruota siunta pristatomos į Jūsų adresą aptarnaujantį Lietuvos Pašto skyrių. Kai siunta pašte paruošiama atsiėmimui, Jūs apie tai esate informuojamas trumpąja žinute. Siuntą galima atsiimti Jums patogiu metu Lietuvos Pašto darbo valandomis. Atsiimant siuntą, būtina pateikti asmens dokumentą, kuriame esantis vardas bei pavardė turi sutapti su užsakyme pateiktu vardu ir pavarde.

Jūsų siunta per 1 – 2 darbo dienas bus pristatyta į bet kurią Lietuvos vietą, įskaitant ir Neringą.

Siuntos kaina Lietuvoje – 2,50 Eur.

LP EXPRESS paštomatu

Užsakytos prekės paštomatu pristatomos per 2 – 3 darbo dienas, pagal jūsų pasirinktą LP EXPRESS paštomato adresą.

Siuntos kaina Lietuvoje – 2,65 Eur.

LP EXPRESS kurjeriu

Užsakytos prekės kurjeriu pristatomos per 1 – 2 darbo dienas, pagal jūsų nurodytą adresą.

Siuntos kaina Lietuvoje – 2,65 Eur.

Pristatymas užsienyje:

Užsakymus Lietuvos Paštu pristatome į užsienio šalis (Europa, JAV, Kanada, Australija, Rusija)
Siuntos į užsienį kaina priklauso nuo siuntos svorio (apskaičiuojama automatiškai krepšelyje). Pasirinkus šį pristatymo būdą, registruota siunta pristatoma Jums tiesiai į namus. Neradus Jūsų namuose, paliekamas pranešimas apie siuntos atsiėmimą Jūsų adresą aptarnaujančiame pašto skyriuje. Tokiu atveju siuntą galima atsiimti Jums patogiu metu pašto darbo valandomis.

Pristatymo trukmė:
Europos Sąjungos šalyse: 5 – 10 darbo dienų
Ne Europos Sajungos šalyse: 5 – 25 darbo dienos
Taip pat galėsite stebėti savo registruotos siuntos kelią iki Jūsų namų.
Siuntos kaina į Europos Sąjungos valstybes nares – 7.60 Eur
Siuntos kaina į kitas šalis – 11.60 Eur.

Naudojimosi taisyklės

amoras.lt taisyklės apibrėžiančios pirkimo sutarties sudarymą bei šalių įsipareigojimus

1. Pagrindinės nuostatos

1.1. Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes www.amoras.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir IĮ AMORAS LT (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje. Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

2. Pirkimo ir pardavimo sutarties sudarymas

2.1. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma yra sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis (pažymėjęs varnele), paspaudžia mygtuką „Užsakymo tvirtinimas“, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Tais atvejais, kai Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

3. Pardavėjo teisės

3.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

3.2. Pardavėjas turi teisę laikinai arba neterminuotai nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą be atskiro įspėjimo ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.

3.3. Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles, pakeistas Taisykles paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.

3.4. Jei Pirkėjo pateikto užsakymo vykdymas neįmanomas arba gali vėluoti dėl svarbių priežasčių (tame tarpe, bet neapsiribojant – nepakankamas prekių kiekis sandėlyje), Pardavėjas turi teisę vėluoti Jums pristatyti prekę, apie tai iš anksto Jus informavęs.

3.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų kokybiškų prekių (remiantis Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punktu).

3.6. Pardavėjas turi teisę panaikinti užsakymą, jei jis nebuvo apmokėtas per 2 dienas.

3.7. Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

4. Pardavėjo pareigos

4.1. Pardavėjas įsipareigoja dėti pastangas, sudarant sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas nesuteikia jokių garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų. Pardavėjas neatsako už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.

4.2.  Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pateikti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui, atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus per 10 darbo dienų. Šiuo atveju Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepateikimą.

4.3. Pardavėjas įsipareigoja pakeisti arba grąžinti sumokėtus pinigus už nekokybiškas prekes. Sumokėti pinigai grąžinami per 10 darbo dienų.

4.4. Pardavėjas įsipareigoja kompensuoti grąžinimo siuntimo išlaidas, jei Pirkėjui buvo pristatytos brokuotos prekės arba ne tos prekės, kurios buvo užsakytos.

4.5. Pardavėjas įsipareigoja priimti grąžinamas prekes, jei jos atitinka prekių grąžinimo sąlygas.

4.6. Pardavėjas įsipareigoja laikytis kitų šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų.

5. Pirkėjo teisės

5.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.

5.2. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju tokiais atvejais:

5.2.1. Pirkėjas gavo nekokybišką (brokuotą) prekę;

5.2.2. Pirkėjas gavo ne tą prekę, kurią užsisakė.

5.3. Pirkėjas turi teisę grąžinti nekokybiškas prekes ir atgauti už Jas sumokėtus pinigus.

5.4. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes, jei buvo pristatytos ne tokios prekės, kurias Pirkėjas užsisakė, ir atgauti už Jas sumokėtus pinigus.

5.5. Pirkėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

6. Pirkėjo pareigos

6.1. Pirkėjas privalo susipažinti su www.amoras.lt puslapyje skelbiamomis prekių pristatymo, apmokėjimo, grąžinimo/keitimo sąlygomis.

6.2. Norėdamas pateikti užsakymą, pirkėjas privalo susipažinti su šiomis Taisyklėmis.

6.3. Pirkėjas privalo sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokesčius (jei tokie nurodyti, sudarant sutartį) ir priimti užsakytas prekes. Už prekes Pirkėjas sumoka www.amoras.lt nurodytoje banko sąskaitoje.

6.4. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

6.5. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete, į kurį pateikiama nuoroda iš elektroninės parduotuvės (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą sutartį). Pirkėjo pasirinktos prekės rezervuojamos bei Pardavėjas imasi vykdyti pirkimo-pardavimo sutartį tik tada, kai Pardavėjas gauna pranešimą iš Pirkėjo banko apie atliktą mokėjimą už pasirinktas prekes.

6.6. Pardavėjui su Pirkėju sutarus dėl kokybiškų prekių grąžinimo, Pirkėjas įsipareigoja kokybiškas prekes grąžinti savo lėšomis.

6.7. Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

7. Bendra Atsakomybė

7.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.

7.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

7.3. Atsižvelgdami į LR elektroninio parašo įstatymo 8 str. 3 d. nuostatas, Pirkėjas susitaria su Pardavėju, kad Pirkėjo veiksmų elektroninėje parduotuvėje patvirtinimas prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenimis (atpažinimo kodu) turi Elektroninio parašo įstatymo 8 str. 1 d. įtvirtintą elektroninio parašo teisinę galią (t. y. turi tokią pačią teisinę galią, kaip ir parašas rašytiniuose dokumentuose ir yra leistinas kaip įrodinėjimo priemonė teisme). Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenis ir jų neatskleisti, užtikrinti, kad duomenys būtų žinomi tik jam pačiam ir duomenimis naudotųsi tik jis pats, neperduoti ir kitais būdais nesudaryti galimybės kitiems asmenims su tais duomenimis susipažinti ar jais pasinaudoti. Kilus įtarimui, kad prisijungimo duomenys galėjo būti sužinoti kito asmens, nedelsiant apie tai pranešti Pardavėjui, taip pat nedelsiant informuoti Pardavėją apie prisijungimo prie elektroninės parduotuvės duomenų pažeidimą ar paviešinimą. Visi veiksmai, atlikti naudojantis Pirkėjo atpažinimo kodu, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už tokių veiksmų pasekmes.

7.4. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.

7.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

7.6. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai dėl jos kaltės patirtus tiesioginius nuostolius.

8. Asmens duomenų tvarkymas

8.1. Paspausdamas mygtuką „Užsakymo tvirtinimas“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai (Pirkėjas turi savo atstovų sutikimus) sutinka pateikti Pardavėjui savo asmens duomenis bei neprieštarauja, kad Pirkėjo ir (ar) jo atstovų pateiktus asmens duomenis Pardavėjas tvarkytų tiek Pirkėjo ir (ar) jo atstovų identifikavimo, sutarčių sudarymo, vykdymo (internetinės prekybos) tikslais.

8.2. Asmenys, registruodamiesi amoras.lt svetainėje arba šioje svetainėje teikdami užsakymą, turi galimybę suteikti Pardavėjui leidimą naudoti Pirkėjo el. paštą tiesioginės rinkodaros tikslu (naujienlaiškiai). Naujienlaiškių asmuo gali atsisakyti bet kuriuo metu naujienlaiškio apačioje paspaudęs atsisakymo nuorodą arba pateikęs naujienlaiškio atsisakymo prašymą el. paštu info@amoras.lt

8.3. Paspausdamas mygtuką „Užsakymo tvirtinimas“, Pirkėjas patvirtina, kad jis (jei Pirkėjas yra fizinis asmuo) ir jo atstovai yra informuoti apie savo teisę susipažinti su Pardavėjo tvarkomais savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų, nesutikti, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys.

8.4. Paspausdamas mygtuką „Užsakymo tvirtinimas“, Pirkėjas patvirtina, kad jis ir jo atstovai žino turintys teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra reikalingi ir būtini siekiant vienareikšmiai identifikuoti Pirkėją ir (ar) jo atstovus sutarčių sudarymo, vykdymo (internetinės prekybos) tikslais ir nepateikus asmens duomenų ir (ar) nesutikus, kad jie būtų tvarkomi aukščiau nurodytais tikslais, negalės sudaryti ir (ar) vykdyti sutarties.

8.5. E-parduotuvėje amoras.lt registruotų klientų asmens duomenys saugomi 24 mėn. nuo paskutinio aktyvumo anketoje. Praėjus šiam terminui, duomenys automatiškai ištrinami.

8.6. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite Privatumo Politikoje.

9. Informacijos siuntimas

9.1. Pardavėjas sisteminius, informacinius pranešimus ir pranešimus tiesioginės rinkodaros tikslais (su Pirkėjo leidimu) siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.

9.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus pateikia Pardavėjo elektroninės parduotuvės kontaktais (telefonu +370 647 23675  ir el. paštu info@amoraslt.com).

10. Baigiamosios nuostatos

10.1. Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria, kad visa informacija, kuri pateikiama Pardavėjo elektroninės parduotuvės tinklalapyje (įskaitant, bet neapsiribojant, šias Taisykles, informaciją apie Pardavėją, siūlomas prekes ir paslaugas bei jų savybes, Pirkėjo teisės atsisakyti pirkimo ir pardavimo sutarties įgyvendinimo tvarką, Pardavėjo teikiamas prekės priežiūros paslaugas ir garantijas (jeigu jos suteikiamos)) laikoma pateikta Pirkėjui raštu.

10.2. Visi nesutarimai, kilę ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami elektroninių vartotojų ginčų platformoje adresu: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show